BlogDrahá minulosť, ďakujem ti za všetko!
Drahá budúcnosť, SOM PRIPRAVENÁ!

Vykročte, pohnite sa dopredu. Koučing je pravý spôsob, ako sa dostať z bodu A do bodu B. Začnite! Keď nie teraz, tak kedy?


Dovoľujem si byť sám sebou a mám sa rád!

Buďme sami sebou. Život je príliš krátky na pretvarovanie sa, hranie sa na niekoho, kto v skutočnosti nie sme len preto, že sa chceme ukázať v tom najlepšom svetle.
Majte sa radi. Ako inak nás môžu mať radi ostatní, ak sa nemáme radi ani my sami?


Ako som sa vlastne dostala ku koučingu?

Dostala som sa k nemu viac menej náhodou, keď sa stal koučom môj manžel. No prizanávam, že ma úplne dostal. Môj muž sa z každého stretnutia sa vracal úplne nadšený a stále mi vravel, že je to presne vec pre mňa. Bola som nadšená, keď mi rozprával príbehy transformácie osobností a chcela som sa dozvedieť oveľa viac. Prihlásila som sa na výučbu a už po prvom dni som vedela, že som našla presne to, čo som hľadala. Našla som spôsob, ako dokážem pomáhať ľuďom, viesť ich ich životnou cestou, aby našli v tom svojom živote správny smer, aby našli to krásne, čo tam je. aby dokázali otvoriť oči a srdcia a načúvali svojmu vnútru. Tak ako sa staráme o seba zvonka, nesmieme zabúdať ani na tú časť, ktorú síce zvon nik nevidí, no je minimálne rovnako dôležitá.

Je úžasné pozorovať, ako sa klientovi otvoria nové obzory, rozjasní sa mu mysel a postupom času nastáva transformácia osobnosti. Zároveň mám dostatok priestoru stále zastávať pozíciu pre mňa najdôležitejšiu, byť matkou svojim štyrom deťom.

Tvoje činy robia zmeny a ty sa musíš rozhodnúť, akú zmenu chceš.“ — Jane Goodalle

„Patríte k skupine, ktorá to vníma takto, alebo skôr k skupine, ktorej sa všetko “deje” len tak samo?
My sme tí, ktorí dokážu zmeniť svoj život, svoj postoj, svoj pohľad na samých seba, na okolie. Žiť tak ako chceme, nie, ako by sme podľa okolia mali.
Máš svoj život vo svojich rukách, tak ho pevne uchop.

Akú zmenu chceš? Odpoveď nájdeš v sebe a koučing je skvelý nástroj ako to dokážeš zistiť. Neváhaj to vyskúšať. Keď nie teraz, tak kedy?


Kto ti vie dať všetko po čom túžiš?

Si to ty SÁM.
Verím, že všetky odpovede máme v sebe. Na každú otázku. A Ty vieš urobiť pre seba to najlepšie, len Ty dokážeš odpovedať pravdivo. Zlý je len uhol pohľadu, pre ktorý nevidíme to čo hľadáme. Väčšinou náš výhľad niečo prekrýva, čo náš výhľad skresluje. Veľakrát je to strach z nepoznaného, ktorý bráni, aby sme odpoveď hľadali.
Koučing je tu presne na to, dostať sa k strateným odpovediam, ktoré driemu hlboko v našom vnútri. Neboj sa ich prebudiť! Buď sám sebe odpoveďou.
Neváhaj ma osloviť a ja ti pomôžem to nájsť.
barbora@coachforyourlife.sk